. Naše domy - ProjektyZeman.cz

Naše domy

  • Sníte o vlastním domě splňujícím náročné požadavky dnešního moderního bydlení? 
  • Máte vlastní parcelu či stavební pozemek?
  • Nemůžete si vybrat ze stovek a stovek katalogových domů
  • Resp. žádné řešení zcela nevyhovuje Vašim podmínkám?

Pokud jste na předchozí otázky odpověděli „Ano“, pak jste právě našli ten správný produkt - typové řešení rodinného domu - "naše domy".

Máme pro Vás řešení! Nabízíme kvalitní a praxí ověřené projekty našich domů, zatříděných do skupin s charakteristickými vlastnostmi a zaměřením jednotlivých domů. Společným znakem našich domů je architektonická vyváženost, funkční uspořádání dispozice, praktičnost a nadčasovost. Většina našich domů je vhodná nejen pro osazení na rovinný pozemek, ale i do mírného, či zcela, svažitého terénu. Snadno si poradí s omezenou velikostí stavebního pozemku, jeho atypickým tvarem, či orientací ke světovým stranám! A co je důležité? Při využití produktu „NAŠE DOMY“ získáte projektovou dokumentaci vyzrálých individuálně řešených domů za cenu, která se zásadně neliší od běžných typových projektů. A to už stojí za úvahu, nemyslíte? Navíc Vám za výhodnou cenu zpracujeme drobné stavební úpravy, osazení RD na pozemek a napojení na inženýrské sítě.

Základní myšlenkou produktu „NAŠE DOMY“ je nabídnout našim zákazníkům zcela něco jiného, než na co jsou běžně zvyklí, totiž oslovit je nikoliv kvantitou, ale kvalitou našich domů. Věříme, že je to ta správná cesta! Podobně jako je tomu například u automobilových výrobců, je naši snahou nabídnout Vám strukturovanou paletu výrobků různé velikosti a zaměření a garantované kvality.

NEZAPOMEŇTE! Skutečně kvalitní projekt šetří Váš čas a Vaše peníze při realizaci. Ne nadarmo se říká, že kvalitní příprava je polovina úspěchu…

pxleader.cz - user friendly solutions
tvorba internetových stránek
tvorba eshopu na míru
SEO optimalizace pro vyhledávače, internetový marketing